Live Yoga – Love Brno » Jarmark Předcházející Další

Jarmark

Santolli

Santolli
kosmetické služby

Facebook WEB INFO

Jedná se o 100% čisté a překrásně vonící esenciální oleje sestavené s cílem vyvážit životní energii v nejrůznějších oblastech. Produkty aromaterapie

Hanna Maria osobně vyvíjí a v České republice od roku 2000 vyrábí s velkou láskou paní Hanna Maria Tomášková. Do své práce vkládá velkou víru, péči, napojení na vyšší vědomí a neuvěřitelné množství času. Na jejích produktech je to skutečně znát.

Yoga Store

Yoga Store
Pomůcky na jógu

Facebook WEB INFO

Yoga Store je místo vytvořené s láskou k józe a zdravému životnímu stylu. Sdružujeme značky, které nabízejí kvalitní stylové jógové oblečení a dále vybavení na cvičení jógy, a přitom ctí zásady udržitelnosti a snaží se respektovat přírodu kolem nás.

Zafoun

Zafoun
Polštářky

Facebook WEB INFO

Zafoun je obraz, na který si můžete sednout.
Zafouni jsou originální ručně malované meditační polštáře a bolstery, vhodné pro meditaci, jógu a relaxační posezení.

 

Shanti

Shanti
obchůdek neziskovky

Facebook WEB INFO

Nezisková organizace Shanti bude vystavovat fotografie z Nepálu a prodávat výrobky z Nepálu na stánku Yoga Lokah

Kéž jsou všechny bytosti šťastny

Kéž jsou všechny bytosti šťastny

Facebook WEB INFO

Na festivalu najdete obchůdek našeho nadačního fondu.
Účel nadačního fondu je veřejně prospěšný a společensky užitečný.

Nadační fond naplňuje svůj účel zejména podporou kampaně, jejímž účelem je oživení a šíření prastarého sousloví „Kéž jsou všechny bytosti šťastny“ a to zejména prostřednictvím billboardů, letáků, vydáváním tematických publikací i upomínkových předmětů.

Bioga

Bioga
oblečení

WEB INFO

Bioga je naše představa o oděvní firmě budoucnosti realizovaná v přítomnosti. Je to zhmotněný sen o světě, kde je práce potěšením, kde je výroba lokální s férovými odměnami pro zaměstnance, kde je ochrana životního prostředí prioritou. Naše výrobky jsou odrazem tohoto snu: originální, autorské, tvořené s láskou nejlépe jak to jde, nejlépe jak to umíme. Tady a teď, proto navždy.

Manalu

Manalu
přírodní produkty

Facebook WEB INFO

Přírodní ručně vyráběné dekorační výrobky, které nemají atestaci, a jejich výroba nesplňuje zákonem předepsané parametry, nelze prodávat jako výrobky kosmetické a nabádat k jejich užívání. Proto jsou naše produkty nabízeny jako „přírodní dekorační předměty“ s použitím na vlastní zodpovědnost. Produkty mohou také obsahovat více léčivých bylin, než je povoleno pro farmaceutické a kosmetické výrobky. Rostliny, které používáme do našich produktů, nemají certifikaci.

Byliny jsou sbírány s láskou a úctou ve volné přírodě, v nejčistších horských oblastech, ve spolupráci s duchy rostlin a země samotné, s vedením a nasměrováním, jak a k čemu chtějí být byliny použity.

Nadace Veronica

Nadace Veronica
nadační obchod

Facebook WEB INFO
Bali Secret

Bali Secret
oblečení

Facebook WEB INFO
Yoni

Yoni
přírodní kartáček

Facebook WEB INFO
Péče o duši

Péče o duši
alternativní centrum

Facebook WEB INFO

Alternativní centrum: terapie, focení aury, meditace, šamanské rituály, harmonizace a očista prostoru, khmerské masáže, spirit-shop, cesty na pyramidy v Bosně a další  Lukáš Hudeček: zakladatel centra, terapeut Martina Vykydalová: Khmer SPA – masážní salony ve Zlíně a Kroměříži, cestovatelka

Dhaara

Dhaara
podložky na jógu a dopňky

Facebook WEB INFO

Naše zboží a filosofie:

Pestré ekologické podložky a pomůcky na jógu Dhaara jsou navrhované v Brně na základě naší vlastní dlouholeté jógové praxe a zkušenosti s různými druhy povrchů a materiálů. Jsou vhodné pro rozmanité formy jógy, zajišťují plynulost praxe a radost z pohybu i ze setrvání ve všech pozicích.

Podložy z mikrovlákna se hodí na velmi dynamické formy jógy, především hot jógu, ashtangu nebo power jógu, protože skvěle sají pot, což zvyšuje jejich protiskluzové vlastnosti. Díky příjemnému povrchu a měkkému přírodnímu kaučuku najdou svoje využití i při ostatních typech jógové praxe nebo pilates.

Korkové podložky díky pórovitému přírodnímu povrchu také zabraňují klouzání zpocených rukou a hodí se ke středně dynamickým a mírným formám jógy.

K našim podložkám nabízíme také pevné a zároveň prodyšné vaky ze 100% bavlny.

Náš sortiment doplňují pomůcky jako ručníky na jógu, bambusové bloky, přitahovací pásky, ručně vyráběné energetické náramky z polodrahokamů a minerálů a půvabné spirituální maly.

… BE THE CHANGE

Aneb když toužíme po změně, musíme začít u sebe. I tomu nás jógová praxe může naučit. Svět nezmění prázdné slogany a nedosažitelné ideály, ale skutečné činy.

Proto Dhaara věnuje z prodeje každé jógamatky 25 Kč organizaci Člověk v tísni a naši zákazníci tak svým nákupem umožní pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba, aktuálně díky našemu daru pomohla organizace například obětem letošních letních povodní v Nepálu.

MyKitchen

MyKitchen
veganské jídlo

WEB INFO
Yoga Lokah

Yoga Lokah
stánek studia

Facebook WEB INFO

Na stánku Yoga Lokah koupíte podložky na cvičení, literaturu nebo ovoce.

Service-Plants

Service-Plants
Ájurvéda

Facebook WEB INFO

Ručně mícháme ájurvédské oleje z čistě přírodních ingrediencí dle originálních receptur a nabízíme řadu ájurvédských a přírodních produktů v BIO kvalitě. Naším mottem je harmonie a tak všechny produkty, které nabízíme mají za cíl uvést člověka do rovnováhy a harmonie jak uvnitř, tak navenek. Těšíme se na Vás na festivalu.

VitalVibe

VitalVibe
RAW potraviny

Facebook WEB INFO

Prodej přírodních potravin ve 100% BIO & RAW kvalitě. Nabízí široký sortiment Superpotravin (anglicky superfoods), které buď na českém trhu nejsou k dostání a většinou je nutné je objednávat ze zahraničí, a nebo nejsou v BIO (organické) kvalitě.