Live Yoga – Love Brno » Praktické info Předcházející Další

Praktické info

Občerstvení

Oběd lze objednat dopředu při koupi vstupenky nebo i dodatečně. Nejpozději však do 6.11.2017.

Brněnské bistro MyKitchen se bude po celý dva dny starat o občerstvení, jejich skvělé dobroty si budete moc zakoupit na jejich stánku. Jarmark otevírá v sobotu ráno.

Koupíte / s sebou

S sebou si vezměte / vlastní jógamatku / přezůvky / teplé oblečení / deku na relaxaci. 

Pokud byste jógamatku neměli, budeme mít pár jógamatek na půjčení (50Kč / den) nebo ke koupi. 

V celém objektu je jen jedna sprcha, se sprchou tedy raději nepočítejte.

 

Jak se k nám dostanete

Festival se koná ve Středisku Volného Času Lužánky, přesná adresa Lidická 50. Nejsnáze je dostupné z ulice Lidická mezi zastávkami tramvaje Pionýrská a Antonínská. Viz mapa dole.

(z Hlavního nádraží tram č. 1, z České tram č. 6).

Kde parkovat

Přímo před budovou parkovat nelze (platí i pro Jarmarníky). Nejsnadněji najdete parkovací místo na třídě Kapitána Jaroše (příjezd od ulice Lužánecká). Dále pak v přilehlých ulicích Smetanova, Cihlářská, atd. A nebo v lipové aleji souběžné se Sportovní (příjezd po ulici Rybníček).

Odpovědnost

Připomínáme všem, začátečníkům i pokročilým. Respektujte svoje tělo a svoje limity, zvláště pokud máte zdravotní omezení nebo momentální obtíže. Upozorňujeme, že na festivalu cvičíte na vlastní zodpovědnost.

Foto/Video

Dění na festivale budou dokumentovat kameraman a fotograf. Natočené materiály budou použité pouze pro účely festivalu, tj. Facebook, video z festivalu, atp. Děkujeme za pochopení. 

Ubytování, jídlo, tipy

V mapě najdete doporučené ubytování (např. hostely Fléda, Mitte a Eleven) , místa, kde se dobře najíst , napít a potkat se s přáteli a v neposlední řadě, kde si můžete zacvičit .